Аудит від ВІЗІЯ ОБЛІК – це переваги для кожного хто, бажає зробити свій бізнес ефективнішим, збільшити долю на ринку та унеможливити негативні наслідки ризику.

Адже наші консультації – це якісні, фахові висновки, які індивідуально відображають реальні можливості росту Вашого бізнесу.

 

Інші послуги, пов’язані з аудитом

Даний вид послуг охоплюють збір фінансової інформації, її обробки та інші послуги, які можуть знадобитися компанії з метою покращити якість фінансової інформації, що готується, а також зміцнити її надійність.

Збір фінансової інформації та її обробка – це складення фінансових звітів, або інших таблиць та форм, фінансового характеру, використовуючи даних клієнта.

Вимоги надання фінансових звітів та їх оприлюднення кожного року змінюється та ускладнюється, тому така послуга може бути корисна компаніям різного розміру та виду діяльності.

При наданні таких послуг ми допомагаємо компанії підготувати фінансову звітність, що відповідають всім вимогам відповідних критеріїв.

Наша задача, щоб інформація, надана у відповідних фінансових звітах не надавала не обов’язкових, проте цінних для компанії даних.

 Якщо Ви бажаєте отримати більше інформації про послугу Аудиту, зателефонуйте фахівцю компанії ВІЗІЯ ОБЛІК за телефоном 063 930 15 15