Аудит від ВІЗІЯ ОБЛІК – це переваги для кожного хто, бажає зробити свій бізнес ефективнішим, збільшити долю на ринку та унеможливити негативні наслідки ризику.

Адже наші консультації – це якісні, фахові висновки, які індивідуально відображають реальні можливості росту Вашого бізнесу.

 

Огляд фінансової звітності

 

 Огляд фінансової звітності  пов’язані з аудитом завдання, під час яких не надається такого рівня гарантованої обґрунтованісті (запевнення).

Висновок огляду є негативного характеру, таким чином підтверджується, що у «фінансовій звітності немає суттєвих викривлень», а у висновку аудиту підтверджується, що у «фінансових звітах по всім істотним умовам показано правдивий та правильний стан компанії, результати діяльності та грошові потоки».

Огляд відрізняється від аудиту не тільки видом гарантії, а і обсягом роботи. Обсяг роботи виконаного огляду вужче аудиту і тому забезпечує нижчий рівень упевненості у наданому результаті у порівнянні з аудитом.

Огляд фінансової звітності корисний тим клієнтам, які не бажають замовляти аудит, просто бажають впевнитися у надійності наданої фінансової звітності.

 Якщо Ви бажаєте отримати більше інформації про послугу Аудиту, зателефонуйте фахівцю компанії ВІЗІЯ ОБЛІК за телефоном 063 930 15 15