Аудит від ВІЗІЯ ОБЛІК – це переваги для кожного хто, бажає зробити свій бізнес ефективнішим, збільшити долю на ринку та унеможливити негативні наслідки ризику.

Адже наші консультації – це якісні, фахові висновки, які індивідуально відображають реальні можливості росту Вашого бізнесу.

 

Управлінський аудит

Управлінський аудит за своїм характером схожий на Погоджені процедури, що виконуються міжнародними стандартами послуг, пов’язаними з аудитом.

Управлінському аудиту характерний комплексний погляд, а також погляд на істотні слабкі сторони, які існують у процесах бізнесу, неправильному менеджменті, слабкому внутрішньому контролі. Ідентифікація проблемних аспектів лежить в основі висновку, який Ви використовуєте для корекції ситуації.

Ці послуги можуть бути корисними кожній компанії, що намагається оптимізувати процеси бізнесу, зміцнити внутрішній контроль, мінімізувати витрати та збільшити прибутковість.

 Якщо Ви бажаєте отримати більше інформації про послугу Аудиту, зателефонуйте фахівцю компанії ВІЗІЯ ОБЛІК за телефоном 063 930 15 15