Бухгалтерський облік на сьогодні не є простою сферою діяльності, тому кожному бухгалтеру  та керівнику необхідні поради та консультації фахівців.

ВІЗІЯ ОБЛІК – забезпечить Вам фінансовий спокій у веденні бухгалтерського обліку.

 

Облік окремих ділянок

Забезпечуючи індивідуальний підхід до кожного свого клієнта разом з бажанням надавати послуги універсально, відповідаючи Вашим потребам, фахівці ВІЗІЯ ОБЛІК забезпечать у Вашій компанії облік окремих ділянок. Серед послуг, що користуються попитом є:

1. Облік основних засобів
Може включати в себе підготовка Актів введення і експлуатацію, зведення амортизації, проведення інвентаризації тощо

2. Аналіз взаєморозрахунків з дебіторами/кредиторами
Підготування спеціалізованих звітів під час роботи компанії.

3. Облік авансових звітів
Відрядження, ділові зустрічі, використання корпоративних карт – кожного дня ми намагаємось розвивати свій бізнес в різних містах та за різних обставин. Правильне відображення подібних витрат – запорука уникнути негативних наслідків перевірки.

4. Підготовка та здача річної або квартальної звітності
Всі клієнти ВІЗІЯ ОБЛІК  можуть скористатися послугою підготовки і здачі як всього комплексу звітності, так і тільки деяких необхідних звітів, на підготовку яких недостатньо ресурсів або часу власних співробітників з необхідною кваліфікацією.

Скористайтесь пропозиціями ВІЗІЯ ОБЛІК, які будуть розроблені виключно згідно потреб Вашої компанії. Ми гарантуємо правильні рішення кожної Вашої задачі.

Якщо Ви бажаєте отримати більше інформації про послугу Бухгалтерського обліку, зателефонуйте фахівцю компанії ВІЗІЯ ОБЛІК за телефоном 063 930 15 15