Бухгалтерський облік на сьогодні не є простою сферою діяльності, тому кожному бухгалтеру  та керівнику необхідні поради та консультації фахівців.

ВІЗІЯ ОБЛІК – забезпечить Вам фінансовий спокій у веденні бухгалтерського обліку.

 

Акція для малого та середнього бізнесу "Легкий старт"

Компанія з ведення бухгалтерського обліку ВІЗІЯ ОБЛІК розпочинає акцію, для тих наших Клієнтів, що розпочали свій бізнес нещодавно. Найвигідніші умови бухгалтерського обслуговування, юридичні консультації та/або організація бізнес-процесів – три послуги в одному пакеті.

Якщо тільки бажаєте розпочати свій бізнес Ви або отримали Свідоцтво про реєстрацію юридичної особи або Фізичної особи – підприємця протягом останніх 6 місяців (на момент оформлення договору), та бажаєте користуватися послугою ведення бухгалтерського обліку, тоді приєднуйтесь до акції «Легкий старт».

Програма «Легкий старт» включає в себе:

1. Повне бухгалтерське обслуговування
2. Юридичні консультації пов’язані з організацією компанії:
2.1. Послуги з реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб підприємців
2.2. Послуги з супроводження відкриття рахунків в банку
2.3. Аналіз Договорів з банками
2.4. Організація процесу подання електронної звітності
3. Початкове діловодство в компанії

Акція для малого та середнього бізнесу "Легкий старт" включає в себе підписання Договору з ТОВ «ВІЗІЯ ОБЛІК» від 12 місяців.

Розрахунок тарифу по програмі «Легкий старт» розраховується індивідуально в залежності від обсягу операцій в компанії. На ведення бухгалтерського обліку надається знижка 10% (п. 1 Програми) від стандартних тарифів та надає можливість користуватися додатковими послугами ВІЗІЯ ОБЛІК (п. 2-3 Програми) з 50 % знижкою від стандартних тарифів.

Докладнішу інформацію Вам із задоволенням нададуть працівники «ВІЗІЯ ОБЛІК»  за телефоном інформаційної лінії (+38- 044) 425 19 34 або (+380 63) 930 15 15.