Русский
Українська

Актуальна інформація


Переваги роботи бухгалтерського аутсорсингу

ВІЗІЯ ОБЛІК надає послуги повного бухгалтерського супрводу компаній. Ті компанії, що вже стали клієнтами аутсорсингу бухгалтерських послуг переконалися у його ефективності, що дозволяє не тільки вдосконалити свою діяльність, а і значно заощадити.

Бухгалтерський супровід за необхідністю

Ми дуже часто розраховуємо зробити щось завтра, проте не завжди життя дозволяє нам виконати намічені плани: хвороба, несподівана подія, відсутність певних навиків. Скориставшись послугою "Заступник бухгалтера" від ВІЗІЯ ОБЛІК, Ви вирішите всі можливі проблеми.

Стратегія переговорів з банком

Розвиток бізнесу не можливий без додаткового проектного фінансування. Банківський ринок стає більш консервативнішим та зменшує обсяги та можливості для отримання запозичень. Наші фахівці, маючи досвід ведення переговорів з банками, допоможуть виробити правильну стратегію.Стратегія переговорів з банком

Розвиток бізнесу не можливий без додаткового проектного фінансування. Банківський ринок стає більш консервативнішим та зменшує обсяги та можливості для отримання запозичень. Наші фахівці, маючи досвід ведення переговорів з банками, допоможуть виробити правильну стратегію для позитивного рішення.

Підготувати документи для розгляду на кредитному комітеті, скласти бізнес-план, оцінити Ваш проект - допоможе команда ВІЗІЯ ОБЛІК.

Маючи великий досвід у роботі з банками та лізинговими компаніями фахівці ВІЗІЯ ОБЛІК вироблять комплекс заходів для отримання позитивного результату.

Наші послуги також стануть в нагоді, тим клієнтам, що планують оформлювати реструктуризацію своїх зобов’язань або планують рефінансування.

Детальніше у розділі Фінанси та банківська справа.