Русский
Українська

Актуальна інформація


Переваги роботи бухгалтерського аутсорсингу

ВІЗІЯ ОБЛІК надає послуги повного бухгалтерського супрводу компаній. Ті компанії, що вже стали клієнтами аутсорсингу бухгалтерських послуг переконалися у його ефективності, що дозволяє не тільки вдосконалити свою діяльність, а і значно заощадити.

Бухгалтерський супровід за необхідністю

Ми дуже часто розраховуємо зробити щось завтра, проте не завжди життя дозволяє нам виконати намічені плани: хвороба, несподівана подія, відсутність певних навиків. Скориставшись послугою "Заступник бухгалтера" від ВІЗІЯ ОБЛІК, Ви вирішите всі можливі проблеми.

Стратегія переговорів з банком

Розвиток бізнесу не можливий без додаткового проектного фінансування. Банківський ринок стає більш консервативнішим та зменшує обсяги та можливості для отримання запозичень. Наші фахівці, маючи досвід ведення переговорів з банками, допоможуть виробити правильну стратегію.Переваги роботи бухгалтерського аутсорсингу

  • Наші умови співпраці визначені Договором, тому ми уважно підходимо до пропонованих рішень та несемо за них персональну відповідальність.
  • Ми надаємо висококваліфікований персонал з великим досвідом роботи, який найняти тільки для обслуговування Вашої компанії було б недоцільно з фінансової точки зору.
  • Якщо Ви не маєте великої площі офісу для бухгалтерського відділу або бюджету для купівлі бухгалтерської програми. Ми зекономимо Вам гроші на купівлю бухгалтерської програми та її подальшого обслуговування.
  • Вам не потрібно організовувати бухгалтерське місце – купувати меблі, техніку тощо.
  • У Вас не буде витрат на оплату відпусток та податків пов’язаних з заробітною платою бухгалтера.
  • В ситуації змін законодавства, ми зекономимо гроші на відвідування семінарів та додаткове навчання з підвищення кваліфікації Вашого бухгалтерського персоналу.
  • Не має жодних витрат на оплату в період хвороби, це також забезпечить безперервний графік роботи Вашої компанії, та послабить залежності від людського фактору.
  • Послуги на бухгалтерський облік наданої нашою компанією – це Ваші прямі витрати, відповідно до норм чинного законодавства.

Якщо Ви бажаєте отримати більше інформації про послугу Бухгалтерського обліку, зателефонуйте фахівцю компанії ВІЗІЯ ОБЛІК за телефоном 063 930 15 15