...........Єдина команда з кожним нашим Клієнтом...........

ВІЗІЯ ОБЛІК - уважний консультант кожного нашого Клієнта

 

Наші цінності

Цінності ВІЗІЯ ОБЛІК:

Професійність
Ми є професійними фахівцями у свої сфері та постійно поглиблюємо свої знання та підвищуємо кваліфікацію. Ми знаємо, що від нашої кваліфікації та знання залежать результати нашої діяльності, тому поспіне підвищення кваліфікації є частиною нашої щоденної праці.
Наші фахівці беруть участь у постійних програмах навчання співробітників у сфері міжнародних аудиторських стандартів, міжнародних стандартах фінансової звітності та податків.

Якісні послуги 
Ставлячи на меті підтримку високої якості послуг, що надаються, ми з’ясовуємо потреби клієнта, суть задач, використовуємо перевірену інформацію, спілкуємось з клієнтом під час всього процесу надання послуг.
 

Відповідальність
Послуги, що надаються ВІЗІЯ ОБЛІК повинні завжди відповідати потребам клієнта. Керуємось принципом відповідальності для того, щоб клієнти, конкуренти та інші зацікавлені особи сприймали нас чесними та коректними. Відчуваємо відповідальність, як перед власними співробітниками, так і клієнтами та іншими партнерами.

Чесніть
Відносини компанії з клієнтами завжди підтримуються чесністю та довірою. Нам важливо працювати прозоро, зі всіма вчиняти чесно та коректно.

Повага
Висловлюємо глибоку повагу, своїм клієнтам та колегам, цінуємо їх професійність та знання власної сфери та віримо, що повага та взаєморозуміння, увага до потреби колег та клієнтів – це істотна умова вдалого співробітництва.

Гнучкість
Завжди намагаємось бути в курсі будь-якої ситуації, потреб клієнта та його інтересу.

Увага до людини
Працюючи, завжди керуємось етикою бізнесу та правилами. Спілкування всередині компанії ґрунтуються на засадах взаєморозуміння та дружби. Людські ресурси – найважливіший та ключовий двигун розвитку підприємства, який закріплює успіх бізнесу та високу якість послуги. Наша співробітники професійні, відповідальні особистості з постійними ідеями, та віддані своїй роботі. Прагнемо створити таку атмосферу в компанії, і якій би вони відчували себе безпечно та надійно, мали змогу розвиватися та досягати нових цілей.