Індивідуальний фінансовий та юридичний консалтинг

Протягом свого життя ми завжди приймаємо необхідні для нас  рішення, що мають для нас  фінансово та юридично значимі наслідки. Саме тому програма «Індивідуального консалтингу» спеціально розроблена для Приватних клієнтів, що цінують фаховий підхід до вирішення власних задач.

На сьогодні, в Україні, інститут індивідуальних фінансових або юридичних консультацій не набрав широкої популярності. Ми, у ВІЗІЯ ОБЛІК, намагаємось забезпечити індивідуальний підхід кожному з наших Клієнтів.

Кожного дня ми укладаємо різні договори, підписуємо контракти, користуємось банківськими послугами, одружуємось, купуємо нерухомість, продаємо автомобілі – перелічити всі можливості застосування індивідуального консалтингу не можливо.

Фахівці компанії ВІЗІЯ ОБЛІК забезпечать Вам безпеку та спокій у щоденних Ваших комунікаціях. Ми знаємо, як примножити Ваші можливості та ефективно використовувати Ваш час.

Індивідуальний консалтинг включає в себе:


1. Юридичне супроводження особистих операцій
2. Управління фінансовим та іншим майном
3. Фінансові консультації
4. Представлення інтересів в судах всіх рівнів
5. Участь в будь-яких процесах, що є важливими для нашого Клієнта.

Мета компанії ВІЗІЯ ОБЛІК – стати уважним фінансовим консультантом кожного нашого Клієнта. Використовуючи свої знання, досвід, продукти і послуги, ми прагнемо допомогти кожному здійснити його задуми.


Докладнішу інформацію Вам із задоволенням нададуть працівники «ВІЗІЯ ОБЛІК»  за телефоном інформаційної лінії (+38- 044) 425 19 34 або (+380 63) 930 15 15.